Hizmetlerimiz

•İSİM TESCİL – DOMAİN TESCİLİ
Web Sitesi Hazırlanması
• Email Tasarımı, Mailing Hizmeti
• İnteraktif CD Tasarımı, Çoğaltımı
• Fotoğraf Çekimi
• Prezentasyon / Sunum Hizmetleri
• Baskı / Poster / Afiş / Print Hizmetleri

 

HİZMETLERİMİZ
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Aydemir Net olarak verdiğimiz hizmetleri en geniş tanımıyla firmaların tanıtım organizasyonları olarak tanımlayabiliriz. Dijital ortamda web siteleri, interaktif tanıtım CD’leri ve email tasarımları ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Print / baskı işleri olarak gazete, dergi, basın bülteni tasarımları, tek sayfalı broşür ve el ilanları, poster, afiş ile geniş katalogların hazırlanması. Prezentasyon / sunum çalışmaları olarak ise animasyonlu yada statik olarak hazırladığımız çalışmaları sayabiliriz.
Bu geniş kapsamlı ana faaliyetlerimizin tamamlayıcısı olarak, kendimiz ve çalışma ortaklarımız ile verdiğimiz hizmetler ise, web /email barındırma hizmetleri, mailing yapılması, interaktif CD çoğaltımı, fotoğraf çekimi, MS ürünleri kullanımı ve eğitiminin verilmesi. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veriyoruz.
Web Sitesi Hazırlanması
………………………………………………
Web sitelerimizin tasarımları, her müşterimiz için özel olarak hazırladığımız özgün tasarımlar. Web sitesini hazırladığımız firmaların, kurumsal kimliklerini, sektörel ve bölgesel niteliklerini içinde barındıran, rakiplerinden farklarını vurgulayan, ziyaretçilere en kısa sürede aradıkları bilgiyi sağlayan niteliklere sahip siteler hazırlıyoruz. Geniş altyapı isteyen büyük içerikli, sürekli güncellenen sitelerimizi dinamik olarak hazırlıyoruz. Database ve server side dilleri kullanarak hazırladığımız siteler tamamen dinamik olup, güncellemeler hazırlanan bir kontrol panel üzerinden müşterilerimiz tarafından da yapılabilmekte. Daha görsel ve sabit içerikli sayfaları ise statik olarak en optimize şekilde hazırlıyoruz. En kısa sürede yüklenen, ve ziyaretçileri sayfa sayfa dolaştırmadan aradığı bilgiye ulaştıran navigasyonlar ana amacımız oluyor.
Web site barındırma hizmeti verdiğimiz müşterilerimize, yüksek hızda, 7/24 up ve çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte hosting sağlıyoruz. Web sitesini hazırladığımız müşterilerimizin 98% ine aynı zamanda hosting hizmeti de vermekteyiz. Web sitesi üzerinden topladığımız email adreslerine, web sitesine paralel bir tasarım ile hazırladığımız mail duyuruları da talep edilen bir hizmetimiz. Ziyaretçilerine email yoluyla düzenli bülten gönderen firmalar, yakaladıkları bu müşteri portföyünü zaman içinde genişletme şansı da buluyor.
Web sitesi içerikleri için müşterilerimizden aldığımız resimleri taratıp bir CD olarak kendilerine verdiğimiz gibi dileyen müşterilerimize fotoğraf çekimi hizmeti de veriyoruz. Digital bir resim arşivi oluşan müşterilerimiz bunları web sitesi, CD, broşür ve kataloglarında da kullanabiliyorlar. Tüm bu ek hizmetlerimiz, hazırladığımız web sitesinin, müşterimizi en iyi şekilde yansıtabilmesi için önerdiğimiz seçeneklerden bazıları…
İnteraktif Tanıtım CD’si Hazırlanması
………………………………………………
Web sitelerinin yaygınlaşmasından daha sonra gelişen ve rağbet gören bir diğer hizmetimiz de tanıtım CD’lerimiz. Müşterilerimize sunduğumuz özgün tasarımları, hazırladığımız yada hazır aldığımız içerik ile birleştirerek göz kamaştırıcı CD’ler hazırlıyoruz. İçlerinde firmayı tanıtan resim ve metinlere ek olarak, videolar, tanıtım konuşmaları, müzikler ve animasyonlar bulunan CD’ler, firma tanıtımlarında, yurtdışına yollanan tekliflerde ve özellikle fuarlarda dağıtılmak amacıyla rağbet görüyor. Farklı ebatlarda CD’lere kaydettiğimiz içerikleri, dilerseniz standart büyük CD olarak, dilerseniz mini CD şeklinde şık ambalajında yada üzerine isminizi ve firmanızı yazdırarak kartvizit ebadında kullanabilirsiniz.
CD içeriğinin oluşturulması dışında, cd etiketlerinin hazırlanması, CD çoğaltımı kılıf ve ambalajın hazırlanması hizmetlerini de veriyoruz. Referans sayfamızdan bugüne dek hazırladığımız CD’leri görebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir, örneklerimizi CD halinde de görebilirsiniz. İddia ediyoruz, hazırladığımız CD’ler kalitesi, özgünlüğü ve görselliği açısından yurtiçinde ve yurtdışında en iyiler arasında.
Baskı / Poster / Afiş / Print Hizmetleri
………………………………………………
1 Sayfalık küçük el ilanlarından, kapsamlı katalog tasarımlarına kadar tüm print işler konusunda deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. Ürün ve hizmet tanıtımları için hazırladığımız broşürler ile gazete ilanlarımızın örneklerini referans sayfamızda bulabilirsiniz.
Prezentasyon / Sunum Hizmetleri
………………………………………………
Macromedia Flash ve Director ile hazırladığımız animasyonlu sunumlar, toplantılarda yada şirket tanıtımlarında sunum yapılan kitleyi etkilemek için bire bir. Bu prezentasyonların en önemli özelliği kısa sürede hazırlanabiliyor olması ve etkileyiciliğinin doruk noktada olması. Bu sunum çalışmalarımızın alternatifi MS Power Point ile hazırladığımız, görselliği yüksek sunumlar. Eklediğimiz müzik ve farklı görsel öğelerle sunumlarınız renkleniyor. Bu hizmetimizin bir diğer getirisi, sonrasında sunum yaptığınız kişilere birer kopyada CD olarak verebilmeniz. İçinde size ait copyright ve iletişim bilgileri de bulunan sunumlar, isminizde yakışır kalitede.